Отзывы

Гость
Гость
5
Заказывала ещё в январе, очень хороший фрезер, качественный, он стоит каждой гривны. Идеален в работе. Всем рекомендую  ...Докладніше
 
 
Антонина
Антонина
5
Благодарю, за быстрое оформление заказа! Заказала Маратон 3...прибыл в Израиль за 7 дней  ...Докладніше
 
 
Марина
Марина
5
Заказывала Marathon champion 3, ручка H37L1. Фрезер оригинальный, все соотвествует. Гарантия есть, на украинском языке и паспорт тоже. Покупкой довольна, работает практичесчки безшумно, одно удовольствие. Благодарю за качественный товар!   ...Докладніше
 
 
Гость
Гость
5
Спасибо вам огромное!
Получила этого красавца породистого, он идиален! Комплектация супер, дополнительные запчасти даже имеются...я, очень рада! Спасибо вам за качество и хорошую работу !
Желаю вам процветания и больших продаж! 
С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ ВАС! с.ув Одесса
  ...Докладніше
 
 
Гость
Гость
 
Покупкой очень довольна  ...Докладніше
 
 
Алёна Иванова
Алёна Иванова
 
Здравствуйте, получила фрезер, он хороший действительно. Надеюсь со временем не испортится, буду с ним очень аккуратна. Давно мечтала о таком   ...Докладніше
 
 
Технический специалист
Технический специалист
 
Добрый день. Не один оригинальный аппарат не комплектуется фрезами. К ручки подходят любые фрезы с диаметром "хвостовика" 2,35 мм. Посмотреть и приобрести фрезы вы можете по ссылке : https://saeshin.com.ua/saeshin-accessories/  ...Докладніше
 
 
Гость
Гость
 
Добрый день.Фрезы в набор не входят........какие фрезы к нему подходят.Спасибо   ...Докладніше
 
 
Анна Бесчасная
Анна Бесчасная
5
Работаю этим аппаратом с марта 2020г. Очень довольна его работой. Практически бесшумно, вибрации нет, мощность отличная (снятие гель-лак на 15-17 тыс.оборотов, а геля ~20тыс.оборотов). Ещё для меня был важен дизайн,   ...Докладніше
 
 
Инна Залюбовская
Инна Залюбовская
4
вот наконец-то я смело могу оставить отзыв (спасибо всем кто оставил отзывы, именно по вашим отзывам я решила взять не чемпион а именно этот фрезер), фрезер пушка, работает как зверь,   ...Докладніше
 
 
Гость
Гость
5
Покупкой довольна на все 100, с оформлением и доставкой проблем не возникло заказала в пятницу в субботу уже был в отдлении Новой почты!Цена на этот аппарта в полне доступная, в сравнении с другими магазинами, и большой плюс в том что дается отдельно гарантия на блок и отдельно на ручку, в других магазинах одна гарнтия на все.  ...Докладніше
 
 
Гость
Гость
5
замовлення на фрезер залишила в неділю, у вівторок ввечері вже ним працювала. фрезер оригінал, ручка-мікромотор нарешті не тормозить на педикюрі, працює відносно тихо. база, як і всі інші, трохи гріється,   ...Докладніше
 
 

Не є публічною офертою


Saeyang в Україні

Південнокорейська компанія Saeyang на даний момент одна з провідних компаній у виробництві стоматологічного та манікюрного обладнання. Заснована в 1976 році, вона почала виробляти стоматологічне обладнання, а з 2002 року виробництво розширилося до манікюрного обладнання.

За довгі роки виробництва компанія досягла колосального успіху в створенні робочих апаратів для даних спеціалізацій. Тому деякі моделі обладнання особливо популярні серед стоматологів, зубних техніків і майстрів нігтьового сервісу.

Компанія Saeyang була заснована більше 40-ка років тому, але її продукція досі займає полиці магазинів і досі користується величезною популярністю. Все це говорить про високу якість цієї продукції та про постійне її вдосконалення для того, щоб зробити її ще більш зручною, якісною та продуктивною.

Наш офіційний сайт дилера Marathon надає величезний вибір продукції від компанії Saeyang Microtech, починаючи від численних ручок-мікромоторів для майстрів манікюру та закінчуючи фізіодиспенсерами для стоматологів. Саме тому ви можете обрати найбільш оптимальний для вас апарат, а ми вам у цьому допоможемо.

Особливо численна серед наших товарів серія Saeyang Marathon, яка так сильно користується популярністю у майстрів нігтьового сервісу, а часом і у майстрів ювелірної справи та декорування. А через те, що наша команда - це офіційний дилер Marathon, то і продукція на сайті у нас тільки оригінальна.

Варто зазначити, що ми також і офіційний дилер Marathon, тому знаємо про продукцію компанії практично все. І саме тому відповімо на будь-які ваші питання, і допоможемо обрати саме той товар, який буде максимально вам підходить за всіма параметрами.


Фрезер для манікюру та педикюру Marathon

До манікюрного обладнання можна віднести блоки управління та ручки-мікромотори, кожна модель з яких відрізняється зовнішнім виглядом та технічними характеристиками. Але найпопулярнішими фрезерами можна вважати такі моделі з серії Marathon, як Escort II Pro, Champion 3 та N7, а найпопулярнішими ручками - SH20N, SH37LN, H37LSP, H35SP1 та H37L1. З майже 15-ти моделей ці ручки стали найпоширенішими завдяки зручній формі корпусу та технічним характеристикам.

Цікавий факт, але ручки-мікромотори спочатку входили в категорію лабораторного обладнання, а не в категорію манікюрного. Вони стали використовуватися майстрами манікюру, тому що відповідали вимогам гігієни та безпеки, їх зручна форма корпусу дозволяла зручно тримати ручки в руці тривалий час, а їх принцип роботи ідеально підходив для використання цих апаратів в цій сфері діяльності.

І зверніть особливу увагу на те, що наш офіційний сайт дилера Saeyang в Україні може надати вам на вибір всі перераховані вище моделі Marathon та інші. Але крім того, що ви можете обрати модель, ви також можете і підібрати оптимальну для вас комплектацію цих моделей, адже на сайті представлений величезний їх вибір.


Зуботехнічні матеріали

Стоматологічне обладнання охоплює ендомотори та фізіодиспенсери. Як і серед манікюрного обладнання, моделі з даної категорії відрізняються індивідуальним дизайном, параметрами та технічними характеристиками.

Компанія Saeyang випустила 4 моделі ендомоторів та 2 моделі фізіодиспенсерів. Кожна модель крім загальних відмінностей також виділяється й відмінністю функціоналу, тому при виборі даних апаратів Saeyang необхідно в першу чергу дивитися не на те, що популярніше, а на те, що підходить за параметрами та функціоналом саме вам. Так ви гарантовано не зробите помилку при виборі свого робочого інструмента.


Офіційний сайт дилера Saeyang в Україні

Інтернет-магазин Saeyang - це офіційний дилер Saeyang в Україні. Крім того, ми торгуємо тільки оригінальною продукцією виробника. Кожен товар в обов'язковому порядку отримав сертифікат відповідності оригіналу.

Ми надаємо правдиву гарантію на товари, адже це дуже важливо як для вас, так і для нас. У свою чергу, при виникненні зламу гарантійного товару, купленого на нашому сайті, ми допоможемо вирішити вам цю проблему, зв'язавшись з сервісним центром і надавши повний безкоштовний ремонт.

При виникненні будь-яких інших питань і пропозицій стосовно продукції Saeyang ви також можете звертатися до нас, адже ми також і офіційний дилера Saeyang Microtech в Україні.